راهنمایی و نکاتی درباره مدل موی عروس

مجموعه: آرایشی و بهداشتی تعداد بازدید: 904
راهنمایی و نکاتی درباره مدل موی عروس

مدل موی عروس

راهنمایی و نکاتی درباره مدل موی عروس

در هر مجلس عروسی ، عروس خانم از همه کس بیشتر در معرض دید هست و همه افراد متوجه تک تک اجزاء عروس خانم محترم هستند.

یکی از دغدغه های همه عروس ها داشتن مدل مویی زیبا برای روز مجلسشون هست که بتونه به بهترین شکل اونها رو نشون بده .

انتخاب مدل موی زیبا و متناسب با چهره انتخابی سخت و مهم است. اگر عروس در روز عروسی اش از مدل موهایش راضی نباشد تمام کشتی هایش غرق خواهد شد و تلخ ترین خاطره را خواهد داشت.

در ادامه چند نکته را متذکر می شویم تا تصمیم گیری برای انتخاب مدل مو برایتان آسان تر شود.

اگر موهای شما تا سر شانه است، تنها در صورتی می توانید مدل موی باز را انتخاب کنید که لباس شما فاقد آستین باشد. توجه داشته باشید که مدل موی باز برای عروس خانم های پر تحرک دردسر ساز خواهد بود؛ زیرا اولا به سرعت به هم می ریزد و ثانیا گرم شان می شود و عرق می کنند. اما باز هم همه چیز بستگی به علاقه ی شما دارد!

عروس خانم هایی که گردنبند دارند و یا یقه ی لباس شان طرحی خاص دارد که میخواهند معلوم شوند حتما باید موهایشان را جمع کنند. اگر پشت لباستان باز است موهایتان را جمع کنید تا لباستان بیشتر به چشم بیاید.

سعی کنید اگر موهای فر دارید آن را صاف نکنید. بهتر است همانگونه که هستید باشید و تغییراتی اساسی ایجاد نکنید. خلاق باشید و از مدل های تکراری استفاده نکنید. با آرایشگر خود مشورت کنید و مدل هایی ابتکاری و نو را به کار بگیرید.

فورا تصمیم نگیرید و حتما علاوه بر آرایشگر با دوستی صمیمی و یا یکی از اقوام مشورت کنید. نظرات و انتقادات دیگران بسیار کارایی دارد.اگر لباستان طرحی شلوغ دارد از مدل موی ساده بهره بگیرید و بالعکس.

نیازی نیست حتما تاج بر سر بگذارید. تاج چیزی است که در ادوار مختلف گاهی مد است و گاهی قدیمی. همچنین فرم آن (کوتاهی یا بلندی) باید به فرم صورت شما بیاید. در غیر اینصورت گذاشتن آن ضرورتی ندارد. به علاوه تاج و تور شما باید با جواهرات شما همخوانی داشته باشد.

از یک ماه قبل از نرم کننده ها و براق کننده های مو استفاده کنید تا شادابی و لطافت موهایتان حفظ شود. اگر قصد کوتاه کردن موهایتان را دارید حتما از دو هفته قبل اقدام کنید تا موهایتان برای روز عروسی کاملا جا بیفتد. توجه کنید که اگر موهایتان خیلی بلند است در اندازه ی آن ها تغییرات اساسی ایجاد نکنید زیرا ممکن است به شدت پشیمان شوید.

مدل موی عروس

رنگ، دکلره و مش کردن موهایتان را از یک ماه قبل انجام بدهید. شاید جالب باشد که بدانید موهایتان را حداقل باید 12 ساعت قبل از رفتن به آرایشگاه بشویید نه دقیقا قبل از آرایشگاه! زیرا موهای تازه شسته شده به خوبی حالت نمی گیرند و بعد از مدتی فر می خورند. بهتر است روز قبل از عروسی موهایتان را بشویید.

حواستان به وضع آب و هوا باشد. اگر در روز بارانی و یا برفی عروسی میگیرید حتما از تور و شنل استفاده کنید و چتری سفید هم به همراه داشته باشید. اگر هم در هوای شرجی زندگی می کنید باید بدانید که اگر زیاد در معرض هوا قرار بگیرید موهایتان بد حالت می شوند. اگر قد کوتاه هستید مدل موی باز و صاف قد شما را کوتاه تر نشان می دهد.

مدل موی عروس

Model Mo aroosziba.com  1024x1024 راهنمایی و نکاتی درباره مدل موی عروس

عروس زیبا|راهنمای عروس

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “راهنمایی و نکاتی درباره مدل موی عروس”

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A